Na všechny tiskové zprávy

Software správy sítě

07.11.2018

Software FL Network Manager  

Software FL NETWORK MANAGER byl rozšířen o užitečné funkce

Software pro správu sítě FL NETWORK MANAGER přináší v nové verzi 2.0 nové praktické funkce.

Kromě již známých vlastností, jako jsou scan sítě, přidělení IP adresy a multiple firmware-update, podporuje software nyní také konfiguraci multi device, pomocí které lze nakonfigurovat několik přístrojů najednou pomocí několika kliknutí. Dodatečně byl software rozšířen o SNMP scripting. Takto lze konfigurovat a diagnostikovat všechny SNMP kompatibilní přístroje nezávisle na výrobci. Podpora SNMPv3 přitom umožňuje bezpečnou šifrovanou komunikaci mezi vaší sítí a síťovým konfiguračním softwarem. Dalším příspěvkem k bezpečnosti je ochrana heslem a šifrování pro jednotlivé projekty, takže tyto lze zpřístupnit pouze odpovědným osobám.

Od konce října 2018 je FL Network Manager přístupný v eshopu v digitální podobě. Toto výrazně zjednodušuje správu licencí.

Pro první vyzkoušení softwaru máte možnost si stáhnout aktuální verzi jako demo software. Kromě toho máte na Youtube k dispozici různé tutoriály pro seznámení se se softwarem.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít