Na všechny tiskové zprávy

Úzká ochrana pro 3vodičové aplikace

17.05.2019

Úzké svodiče přepětí s konstrukční šířkou 6 mm  

Úzká přepěťová ochrana pro 3vodičové aplikace

Společnost Phoenix Contact rozšiřuje úzké svodiče přepětí Termitrab complete pro techniku MaR o řešení na míru pro impedančně citlivé měřicí obvody s více než dvěma signálními vodiči.

V důsledku toho jsou nyní pro vás dostupné úzké ochranné přístroje pro 3vodičové aplikace s konstrukční šířkou 6 mm. Produkty jsou uceleně integrovány do produktového portfolia rodiny produktů TERMITRAB complete. Nabízejí také výhody, jako je vyměnitelnost a volitelné optické dálkové hlášení. Také pro oblasti s jiskrovou bezpečností vám nový zásuvný produkt nabízí řešení: Nové svodiče přepětí TTC-6P-3 se liší od verzí HF výrazně vyšším jmenovitým proudem o velikosti 5 A. Typické použití nových ochranných přístrojů pro 3vodičové aplikace je např. měření teploty. Vzhledem k absenci odporů v ochranném obvodu neexistuje základní útlum. Nedochází k ovlivňování měřených signálů.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít