Na všechny tiskové zprávy

Systém bezpečnostních spínačů s IO-Link

02.05.2018

Bezkontaktní bezpečnostní spínač PSRswitch  

Bezkontaktní bezpečnostní spínač PSRswitch

Nový systém bezpečnostních spínačů od společnosti Phoenix Contact se skládá z bezkontaktního kódovaného bezpečnostního spínače PSRswitch a bezpečnostního relé PSRmini s IO-Link.

Elektronické bezpečnostní spínače se používají pro bezpečné monitorování ochranných dveří a kontrolu polohy ve strojích a výrobních zařízeních. Spínač s technikou připojení M12 přesvědčí svým kompaktním provedením a lze jej montovat obzvlášť flexibilně na dveře a kryty. Díky integrované technologii RFID nabízí k zajištění vysoké bezpečnosti maximální ochranu proti manipulaci. Bezpečnostní spínače lze konfigurovat pro Stand-alone provoz nebo logické sériové zapojení podle EN ISO 14119 až PL.

V kombinaci s novým relé PSRmini PSR-MC42 lze na řídicí jednotku přenášet přes IO-Link důležité informace o stavu. Provozovatel stroje tak obdrží kompletní hospodárné řešení s novými možnostmi diagnostiky pro chytrou továrnu. 


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít