Na všechny tiskové zprávy

Nový modul V/V pro rychlé zaznamenávání teploty

05.03.2015

Teplotní modul Axioline F s osmi analogovými vstupy  

Rychlé zaznamenávání teplot s novým modulem V/V pro Axioline F

Pro systém V/V Axioline F od společnosti Phoenix Contact je nyní v nabídce nový modul místní sběrnice pro rychlé zaznamenávání odporových teplotních senzorů.

Modul nabízí osm analogových vstupů pro připojení teplotních měřicích odporů (RTD) a vyznačuje se obzvláště vysokou dynamikou měření 8 Hz na jeden kanál. Díky tomu je možné teploty zaznamenávat obzvláště rychle. Rychlá místní sběrnice Axioline F zajišťuje další zpracování dat bez zpoždění. Navzdory vysoké dynamice probíhá měření signálů s vysokou přesností. To ukazují nízké tolerance pod 0,5 K u různých typů senzorů. Měřené hodnoty jsou zobrazeny v 16bitovém formátu nebo ve formátu floating-point. Dále modul podporuje všechny obvyklé platinové a niklové senzory dle EN60751 a SAMA. Stejně jako systém V/V Axioline F se tento modul vyznačuje obzvláště vysokou odolností proti rušení a robustností vůči mechanickému zatížení a otřesům do 30 g.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít