Na všechny tiskové zprávy

Inteligentní správa nabíjení pro elektromobilitu

14.05.2019

Software pro správu nabíjení EV Charging Suite a vhodné průmyslové PC s dotykovým ovládáním  

Software EV Charging Suite získáte předem nainstalovaný na průmyslovém PC, které slouží jako centrální terminál.

Se softwarem EV Charging Suite vám nabízíme škálovatelné softwarové řešení pro správu nabíjení. Optimalizuje provoz nabíjecích stanic, zajišťuje jejich dostupnost a umožňuje flexibilní rozšiřování.

Integrovaná správa zátěže distribuuje dostupný instalovaný výkon do všech nabíjecích stanic a nástěnných boxů podle pravidel, které lze nastavit. To zamezuje aktivování hlavního jističe kvůli přetížení a tím zajišťuje dostupnost vašeho nabíjecího parku.

Zákazníci vašeho nabíjecího parku jsou intuitivně naváděni na centrálním terminálu pomocí dotykového rozhraní, od autorizace až po dokončení nabíjení. Fakturace je prováděna přesně a podle spotřeby prostřednictvím protokolu OCPP (Open Charge Point Protocol). Software tak tvoří rozhraní mezi řidiči elektromobilů, poskytovateli vyúčtování, provozovateli elektrické sítě a provozovateli nabíjecích stanic.

Svůj nabíjecí park můžete pohodlně řídit, konfigurovat a sledovat prostřednictvím prohlížeče. Přes webové rozhraní spravujete uživatele a nabíjecí body a schvalujete nabíjení. Nové nabíjecí body přidáte snadno, bez nutnosti konfigurace celého nabíjecího parku. Uživatelské role na míru pro provozovatele zařízení, servisní techniky a obsluhu zajišťují odpovídající oprávnění pro jakékoli úkoly.

Licence pro EV Charging Suite získáte podle velikosti svého nabíjecího parku pro 10, 30 a 50 nabíjecích bodů. Navíc jsou k dispozici cenově výhodné licence pro upgrade. Na přání získáte software předem nainstalovaný na průmyslovém PC, které je vhodné pro venkovní použití a slouží jako centrální terminál. Tímto způsobem snížíte náklady na instalaci a konfiguraci a můžete ihned začít.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít