Na všechny tiskové zprávy

Kompaktní pouzdro konektoru pro modulární kontaktní vložky

23.08.2018

Flexibilní využití pro přenos výkonu, signálu nebo dat  

Jednomodulové pouzdro EVO-M1 pro modulární kontaktní vložky

Nová plastová pouzdra HEAVYCON EVO M1 pojmou modulární kontaktní vložku. V porovnání s rozhraním B6 jsou menší a levnější.

Jednomodulová pouzdra M1 mají otočné kabelové šroubení s bajonetovým uzávěrem stejně tak, jako všechna pouzdra EVO. V důsledku toho můžete snížit stav skladových zásob o 70 % a zvýšit svou flexibilitu. Z jediného konektoru vytvoříte v kombinaci se dvěma kabelovými šroubeními EVO čtyři varianty pouzder. Až po zajištění kabelového šroubení určíte směr kabelové odbočky. Můžete zvolit boční nebo rovnou kabelovou odbočku. Zajištění pouzdra nástavce a pouzdra konektoru se provádí podélným zámkem. Pouzdra M1 jsou vhodná pro všechny běžné jednotlivé moduly. Tímto způsobem lze vaše data, signály nebo výkon přenášet přes kompaktní rozhraní. Plastová pouzdra splňují krytí IP66 a jsou odolná proti nárazům do IK09.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít