Na všechny tiskové zprávy

Bezplatná simulace bezdrátových sítí

27.07.2018

Návrh rádiové sítě  

Simulace bezdrátových sítí Radioline

Pro zjednodušení návrhu bezdrátových sítí s využitím rádiového systému Radioline nabízí společnost Phoenix Contact bezplatnou simulaci bezdrátových sítí s až deseti stanicemi.

Infrastrukturní systémy pro distribuci energie nebo pro dodávku a likvidaci vody se častokrát vyznačují vnějšími stanicemi, které jsou situovány na velké ploše. Hodnoty ze snímačů se mění jen pomalu a někdy je třeba je přenášet na vzdálenost několika kilometrů do centrály. Rozumnou alternativou se jeví rádiové systémy, které jsou vhodné zejména pro rozsáhlé systémy, s cílem zamezit vzniku nákladů spojených s pokládkou kabelů.
 
Na základě simulace lze stanovit, zda bezdrátové spojení bude, nebude fungovat nebo je nutno jej podrobit testu. Predikce jsou do té míry přesné, že rádiový test častokrát není nutný. Při simulaci se berou v úvahu výškové údaje, vlastnosti rádiového signálu a povrchu.

Zapotřebí jsou souřadnice všech stanic obsažených v síti. Dokumentace obsahuje doporučení týkající se stanovišť, antén a výšek stožárů. Služba je dostupná v mezinárodním měřítku a bude účtována od počtu deseti stanic.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít