Na všechny tiskové zprávy

Rozvodné bloky s přípojkou Push-in připravené pro připojení

21.08.2017

Rozvodné bloky PTFIX s přípojkou Push-in připravené pro připojení  

Rozvodné bloky PTFIX s přípojkou Push-in připravené pro připojení

Použijte ihned nové rozvodné bloky PTFIX od společnosti Phoenix Contact bez manuálního můstkování a ušetřete tak až 80 procent času.

Distribuční bloky potenciálu jsou nabízeny v průřezech 1,5 mm² a 2,5 mm² v různém počtu pólů. Jsou dodávány v jedenácti barevných variantách s počtem 6, 12, 18 pólů. V případě potřeby většího počtu pólů je možné jednotlivé bloky do sebe zacvaknout a propojit standardním můstkem určeným pro svorku 2,5 mm2. Velkou výhodou těchto distribučních bloků jsou i široké možnosti montáže. Distribuční bloky je možné přichytit k DIN liště, na stěnu, lze také přilepit či volně vložit (např. do rozvodné krabice). V případě přichycení na DIN lištu je možné distribuční blok umístit kolmo k liště a tím uspořit až 50% místa. Díky použité technologii Push-In je montáž rychlá a snadná bez použití dalších nástrojů.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít