Na všechny tiskové zprávy

Robustní obslužné terminály pro použití na vozidlech

20.02.2019

Panelové PC s IP66  

Robustní obslužné terminály pro použití na vozidlech

Nyní společnost Phoenix Contact nabízí v rodině produktů VMT 9000 obslužné terminály pro mimořádně náročné okolní podmínky.

Za využití nové generace procesorů Intel® Atom ™ x7 E3950 se terminály vyznačují mimořádně kvalitním návrhem pro cílové trhy logistiky a zemědělských a stavebních strojů.

Přístroje se přitom vyznačují mimořádně kompaktním a současně robustním pouzdrem, aby spolehlivě fungovaly i v nejnáročnějším prostředí. V rámci krytí IP66 si uživatel může vybrat plnohodnotný průmyslový počítač s dotykovým displejem pro průmyslová prostředí s uhlopříčkou od 10 do 15" s odporovým nebo kapacitním dotykovým ovládáním. Displeje jsou přitom čitelné také na slunci. Čtyři libovolně konfigurovatelná funkční tlačítka usnadňují integraci do stávajících zákaznických aplikací. Přístroj může být tedy také používán v náročném průmyslovém prostředí po dobu několika let jako ovládací jednotka na vozidlech nebo ve strojních aplikacích.

Obslužné terminály se kromě toho vyznačují napájecím zdrojem se širokým rozsahem (9-60 V DC), flexibilním připojením WiFi nebo Bluetooth a extrémním teplotním rozsahem od -30 °C do + 60 °C. K dispozici jsou rovněž další funkce, jako je rozpoznávání uživatelů pomocí RFID, integrovaný zdroj nepřerušitelného napájení pro nerušenou práci v čase, kdy se vyměňuje baterie vysokozdvižného vozíku, nebo modul LTE/GPS.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít