Na všechny tiskové zprávy

Pojistková svornice push-in pro použití ve fotovoltaice

16.11.2015

Pojistkové svornice výklopné s připojením push-in  

Pojistkové svornice pro použití ve fotovoltaice

Kompaktní pojistkové svornice PT 10,3-HESI s připojením push-in 10 mm² od společnosti Phoenix Contact mají jmenovité napětí 1000 V.

Hodí se tak pro použití v obnovitelné výrobě energií – zejména ve fotovoltaice. Pojistkové svornice bezpečně chrání krystalické fotovoltaické moduly před zpětným proudem. Vhodné pojistkové vložky v rozměrech 10,3 x 38 mm podle IEC a UL s charakteristikou gPV jsou v nabídce až do 20 A. Aby bylo možné rychle identifikovat vypadlé pojistky, máme k dispozici pojistkové svornice se světelnou indikací. Kvůli jednoznačnému označení svazku je možné svornice velkoplošně popisovat. Vzhledem k nižší zásuvné síle až o 50 % lze tuhé a flexibilní vodiče s koncovkou vodiče od 1,5 do 10 mm² zasunout jednoduše bez nástrojů. Oranžová barva na spouštěči ho označuje jako ovládací prvek, což zabraňuje chybné manipulaci se svornicí. Flexibilní vodiče od průřezu 1,5 mm² je možné připojit bez koncovky vodiče.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít