Na všechny tiskové zprávy

Přenos s odolností proti rušení s konvertorem médií pro Ethernet

20.02.2019

Konvertor médií pro Ethernet  

Konvertor médií pro Ethernet

Nový konvertor médií FL MC EF 660 SCRJ od společnosti Phoenix Contact umožňuje připojení cenově výhodných polymerových vláken a HCS/PFC vláken.

Optický přenos dat prostřednictvím světlovodných vláken je necitlivý na elektromagnetickou interferenci a nabízí galvanické oddělení na přenosové trase. Proto jsou zvláště vhodná pro ethernetové aplikace.

Konektor SC-RJ, který je speciálně navržen pro Profinet, umožňuje snadnou montáž bez zvláštních odborných znalostí. Transparentní zařízení v přenosu mají krátkou dobu zpoždění (latenci) 60 ns. To je výhodné zejména pro časově kritické ethernetové protokoly. Kromě mnoha diagnostických LED diod disponují konvertory médií funkcí LFTP (Link Fault Pass Through). Ta zajišťuje neustálou a průběžnou kontrolu spojení. Při ztrátě spojení mohou přímo nastoupit mechanismy redundance. Integrovaná diagnostika světlovodného vlákna signalizuje nepřetržitě přijímaný výkon sloupcovým grafem LED. Pomocí dvou beznapěťových spínaných výstupů lze navíc načíst přerušení vlákna nebo dosažení limitu systémové rezervy.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít