Na všechny tiskové zprávy

Robustní přepínače Power-over-Ethernet

04.06.2018

Neřízené a řízené přepínače Power-over-Ethernet  

Nové přepínače Power-over-Ethernet zjednodušují instalaci ethernetových zařízení v síti

Společnost Phoenix Contact rozšiřuje svůj sortiment průmyslových přepínačů Power-over-Ethernet (PoE) o nové neřízené a řízené přepínače.

Jsou vhodné pro drsné okolní podmínky v aplikacích, jako je video sledování, automatizace strojů a automatizace budov. Kromě toho jsou kompatibilní se všemi zařízeními dostupnými na trhu podle IEEE 802.3 v (PoE+).

Neřízené přepínače série 1000 nabízejí širokou škálu provozních teplot, plné gigabitové porty a podporu jumbo rámců, stejně jako sledování odpojení na jednotlivých portech. Díky výkonu PoE 30 W na port a variantám se světlovodnými SFP porty lze připojit zařízení podporující PoE flexibilně a bez jakékoli konfigurace.

Řízené přepínače PoE řady 4000 mají vysoký výkon PoE 60 wattů na port v rámci přípravy na nový standard IEEE 802.3bt. Mezi další výhody patří gigabitové SFP porty a nové možnosti konfigurace. Plánování umožňuje časově přesnou aktivaci funkce PoE ke snížení datového provozu a spotřeby energie. Funkce Watchdog kontroluje stav spojení s koncovým zařízením. V případě chyby se tato funkce automaticky restartuje nebo vypne.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít