Na všechny tiskové zprávy

Kulatý konektor M12 s rychlospojkou Push-Pull

21.01.2018

Kulatý konektor M12 s rychlospojkou Push-Pull  

Kulatý konektor M12 s rychlospojkou Push-Pull

Phoenix Contact má nyní v programu první kulatý konektor Push-Pull s konektorově kompatibilní rychlospojkou nezávislou na výrobci.

Zásuvku M12 pro přímé připojení desky plošných spojů obdržíte jako jednodílnou variantu pro vlnové pájení (kódování A nebo D), jako dvoudílnou variantu pro reflow pájení (kódování A, D nebo X) i jako lankové provedení (kódování A nebo D). Program lze doladit na místě vhodnými osaditelnými konektory v přímém nebo zaúhleném provedení. Díky použití rychlospojky Push-Pull zaaretují konektory rychle a bezpečně jedním cvaknutím. V případě nesprávného zajištění skočí konektor zpět. Kompatibilita zástrček nabízí celosvětově vysokou dostupnost a umožňuje Vám jednoduché rozšíření stávajících konceptů kabeláže. 360° připojené stínění zaručuje bezporuchový přenos i pod silným mechanickým namáháním jako šok nebo vibrace. Díky tomu jsou kulaté konektory vhodné zejména pro použití v železničním průmyslu.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít