Na všechny tiskové zprávy

Řídicí jednotka nabíjení DC pro moderní rychlonabíjecí stanice

11.03.2019

Řídicí jednotka nabíjení DC EV Charge Control Professional  

Řídicí jednotka nabíjení DC EVCC Professional představuje moderní řešení pro moderní rychlonabíjecí stanice

EV Charge Control Professional je naše výkonné řešení řízení pro rychlonabíjecí stanice ve veřejném i komerčním sektoru, jakými jsou nabíjecí stanice na dálnici.

S řízením můžete provozovat dva nezávislé nabíjecí body: jeden pro rychlé DC nabíjení podle DIN SPEC 70121 a druhý pro běžné nabíjení AC podle IEC 61851-1. Plní přitom všechny řídicí a komunikační úkoly v rámci nabíjecí stanice, i vizualizaci na ovládacím panelu. Navíc můžete implementovat také rozhraní CHAdeMO pomocí softwarových modulů.

Pomocí rozhraní Ethernet, RS-232, RS-485 a sběrnice CAN můžete flexibilně zkombinovat všechny nezbytné součásti nabíjecí stanice do uceleného systému. Nabíjecí stanici můžete následně integrovat do svého systému správy nabíjecího parku, budovy nebo energie. Prostřednictvím programovatelného vstupu PT1000 je řídicí jednotka schopna nepřetržitě sledovat teplotu výkonových kontaktů nabíjecího konektoru automobilu. V závislosti na naprogramování může v případě přehřátí dojít k vypnutí procesu nabíjení, nebo ke snížení nabíjecího napětí. Vestavěný 3G mobilní modem navíc umožňuje pohodlný dálkový přístup. Zásuvné připojovací svorky Push-in umožňují časově úspornou instalaci bez nutnosti použití nářadí.

Pomocí softwaru PC Worx můžete libovolně a individuálně programovat řídicí jednotku podle mezinárodní normy IEC 61131. Využijte přitom flexibilně 16 digitálních vstupů a výstupů. Díky tomu lze řídicí jednotku univerzálně použít pro různé požadavky a systémové architektury. Náročnost návrhu můžete snížit pomocí předem připravených funkčních modulů pro komunikaci s vozidlem během programování, které odrážejí kompletní procesy nabíjení. Licence pro tyto moduly obdržíte samostatně na SD kartě, kterou můžete také použít jako programovou a konfigurační paměť v řídicí jednotce nabíjení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít