Na všechny tiskové zprávy

Kompletní řešení pro váš rozvaděč: COMPLETE line

02.04.2019

Kompletní řešení pro váš rozvaděč: COMPLETE line  

Optimalizujte vaše procesy konstrukce rozvaděčů s programem COMPLETE line

Phoenix Contact nabízí důsledné řešení pro optimalizaci všech procesů v konstrukci rozvaděče.

COMPLETE line je systém z technologicky předních, navzájem vyladěných hardwarových a softwarových produktů, poradenských služeb a systémových řešení. Jejich optimalizovaná souhra zjednodušuje všechny pracovní úkony od inženýringu přes obstarávání až po instalaci a provoz.

Rozsáhlé portfolio vám nabízí produkty pro všechny úkoly v rozvaděči: propojování, spínání, oddělování a měření, řízení a napájení a také automatizování. Obsahuje vhodné řešení pro každou funkci COMPLETE line. Jednoduchá, intuitivní manipulace se přitom postará o úsporu času montáže, uvedení do provozu a údržby rozvaděčů.

Sjednocení všech produktů COMPLETE line ohledně designu a příslušenství vám umožní univerzální použitelnost součástí a snižuje tak vaše logistické náklady. Plánovací a označovací software PROJECT complete vás provede kompletním procesem konstrukce rozvaděče. Kromě toho vám nabízí individuální plánování, automatickou kontrolu a přímou objednávku svorkovnic.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít