Na všechny tiskové zprávy

Efektivní laserový označovač

27.07.2018

Laserový popisovací systém TOPMARK NEO  

TOPMARK NEO zpracovává více než 650 materiálů pro jakékoli požadavky

Laserový označovač TOPMARK NEO stanovuje nový standard laserového označování: S kompaktními rozměry a velmi snadnou obsluhou na barevném dotykovém displeji vytváří robustní průmyslová označení.

Laserový popisovací systém přitom pracuje mimořádně efektivně. TOPMARK NEO, vybavený 20wattovým laserem a funkcí automatického odebírání a stohování, zpracuje přes 250 štítků za minutu. K dispozici máte více než 650 různých označovačů z ušlechtilé oceli, hliníku, polyakrylátu a polykarbonátu. Označování se provádí gravírováním, karbonizací nebo žíháním. Tímto způsobem vznikají obzvláště odolná značení pro použití v extrémních okolních podmínkách.

Integrovaný značkovací software umožňuje zadávat tisková data přímo na přístroji. Navíc zde existuje možnost ovládání označovače TOPMARK NEO z plánovacího a označovacího softwaru PROJECT complete. Všechny parametry laseru jsou již uloženy v tomto programu.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít