Na všechny tiskové zprávy

Nový kombinovaný modul pro systém V/V Axioline F

15.09.2016

Nový digitální kombinovaný modul pro systém V/V Axioline F  

Nový digitální kombinovaný modul pro systém V/V Axioline F

Nový digitální kombinovaný modul AXL F DI16/1 DO8/2-2A 2H rozšiřuje nyní Axioline F, systém V/V od společnosti Phoenix Contact pro zachycení signálu v rozváděči.

Se svými 16 digitálními vstupy a osmi digitálními výstupy lze tento modul použít zejména pro dohled a řízení částí zařízení uzavřených do sebe, u nichž je přijímáno více signálů než vydáváno. Pro zvýšení odolnosti proti rušení je možné nastavit filtrační doby vstupů. Filtrační doby 100 μs umožňují uživateli, aplikovat funkci počítání se vstupní frekvencí maximálně 5 kHz. Výstupy jsou chráněny před zkratem a přetížením. Podobně jak kompletní systém V/V Axioline F i tento nový modul V/V se vyznačuje obzvláště vysokou odolností proti rušení elektromagnetické kompatibility. Umožňuje rychlé zachycení signálu a je robustní vůči vlivům okolního prostředí.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít