Na všechny tiskové zprávy

Snadné připojení aktoriky

09.03.2017

Rozvodný box SACB s plastovým rýhováním a konektorem ventilu SAC  

Univerzálně použitelné rozvodné boxy M12 a konektory ventilu

S univerzálně použitelnými rozvodnými boxy M12 od společnosti Phoenix Contact připojíte rychle a snadno i konektory aktoru, například pro magnetické ventily.

Plným zapojením zásuvných míst M12 spojíte rovněž spínací vodiče i připojení PE konektorů ventilu bezpečně a jednoduše pomocí řídicích jednotek a relé v centrálním rozváděči. Průřezy vodičů pevně připojených kmenových vedení přitom umožňují s 1,0 mm² pro napájecí vodiče a 0,5 mm² pro signálové vodiče dostatečné dimenzování a malé odpory vedení. Pokud potřebujete ještě větší průřezy vodiče, připojte je flexibilně k boxům senzorů/aktorů se zásuvným šroubovým připojením nebo pružinovým připojením. K dalšímu vybavení produktů patří ukazatelé stavu LED u rozvodných boxů a zastříknuté konektory ventilu i jednoduše ovladatelná technika rychlého připojení M12-SPEEDCON, která přináší úsporu času potřebného na instalaci až 90 %.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít