Na všechny tiskové zprávy

Škálovatelné řízení parku

09.07.2018

Škálovatelné řízení parku  

Škálovatelné řízení fotovoltaického parku

Na veletrhu Intersolar Europe v Mnichově od 20. 6. do 22. 6. 2018 představí společnost Phoenix Contact novou škálovatelnou koncepci „Seamless Park Management“ pro fotovoltaické parky. Navštivte nás v hale A2 - 440 a zažijte naše nová řešení pro správu parků přímo na místě.

Softwarová a hardwarová řešení, například pro sledování nebo vizualizaci meteorologických dat, lze flexibilně využít a navzájem jsou sladěna bez omezení. Řízení parku se skládá z připojovací skříně generátoru, systémů sběru dat, regulátoru napájení, lokálního připojení SCADA a internetového portálu. Od úrovně pole až po vizualizaci dat na portálu vzniká škálovatelná koncepce řízení provozu portfolia zařízení s přesahem. Každé z těchto řešení lze individuálně použít a přizpůsobit podle potřeby specifikacím zákazníka. Společně vzniká celkové řešení, které do sebe zapadá bez nutnosti úpravy rozhraní. Tato navzájem sladěná systémová řešení vám nabízejí hotové portfolio automatizace a vizualizace, které se již osvědčilo v praxi. Umožňuje vysokou opakovanou použitelnost a škálovatelnost, která je přizpůsobena vašim potřebám. Tímto způsobem vznikne cenově atraktivní celková koncepce realizace vašeho fotovoltaického systému.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít