Na všechny tiskové zprávy

První přístrojová ochrana typu 3 s technikou zářezového spoje Push-in

20.04.2018

První přepěťová ochrana typu 3 na světě s technikou připojení push-in  

První přepěťová ochrana typu 3 na světě s technikou připojení push-in

První svodič přepětí typu 3 na světě s technikou zářezového spoje Push-in. PLUGTRAB SEC poskytuje vysokou ochranu pro Vaše průmyslové napájecí zdroje.

Technika připojení push-in Vám umožní rychlou instalaci produktů bez použití nástrojů. Životnost a dostupnost Vašeho systému se zvýší ochranou průmyslového napájecího zdroje. Zásuvné výrobky umožňují snadnou údržbu a testování přepěťové ochrany. Identifikujte provozní stav ochranného přístroje na místě a ve velínu pomocí zásuvného kontaktu dálkového hlášení. Jako ochranný přístroj typu 2/3 s jmenovitým proudem svodiče 5 kA je PLUGTRAB SEC vhodný i pro menší venkovní aplikace, např. venkovní osvětlení nebo výstražné systémy. Používejte PLUGTRAB SEC v zařízeních po celém světě díky mezinárodním certifikacím a schválením. Produktové portfolio obsahuje rovněž produkty s technologií šroubového připojení. Rodinu výrobků doplňují různé varianty napětí od 24 V do 230 V AC / DC.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít