Na všechny tiskové zprávy

Nová úzká provedení komunikačních modulů sběrnice pro kompaktní stanice V/V

11.07.2017

Noví vazební členové sběrnice Inline  

Nové komunikační moduly sběrnice Inline

Nová úzká provedení komunikačních modulů sběrnice nyní rozšiřují produktový program modulárního systému V/V Inline od společnosti Phoenix Contact: Vazební člen sběrnice IL EC BK-PAC spojuje systém V/V Inline s ovládáním přes EtherCAT.

Vazební člen sběrnice pomocí EtherCATu Slave podporuje mailboxové protokoly CoE a FSoE. Prostřednictvím sběrnice je zobrazena kompletní stanice V/V jako modulární přístroj EtherCAT pomocí Modular Device Profile (MDP). Pro integraci stanice Inline do programovacího systému je k dispozici příslušný soubor ESI. Vazební člen sběrnice IL CO BK-XC-PAC pro CANopen je realizován jako varianta XC a může být použit v náročných podmínkách. Pro decentrální bezpečnostní řešení lze kombinovat oba vazební členy sběrnice s bezpečnostními svornicemi SafetyBridge Technology. Díky konstrukční šířce pouhých 40 mm je možné s touto novou generací vazebních členů sběrnice jednoduše realizovat kompaktní stanice V/V.  


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít