Na všechny tiskové zprávy

Bezpečné ovládání proudů blesku do 50 kA

18.08.2016

Svodiče proudu blesku FLASHTRAB-SEC-PLUS 264  

Svodič blesku Typ 1 s technologií Safe Energy Control

Nové svodiče blesku FLT-SEC-PLUS 264 Typ 1 od společnosti Phoenix Contact se používají v hlavních napájeních se sítěmi 230/400 V.

I při vysokých proudech blesku do 50 kA na jeden pól jsou zařízení chráněna a mohou bez ovlivnění běžet dál. Díky technologii Safe Energy Control (SEC) se ochranné přístroje vyznačují vysokou výkonností a dlouhou životností. Jiskřiště bezpečně brání jakémukoliv následnému síťovému proudu. Výhodou je přitom to, že zatížení celé instalace je v případě blesku sníženo na minimum. Kompaktní provedení nabízí prostorově úspornou a flexibilní instalaci. U proudů do 500 A je přitom možné upustit od odděleného předjištění svodiče. K dispozici jsou produkty na ochranu jednofázových a třífázových systémů napájení. Další doplněné komponenty jsou chráněny nízkou ochrannou úrovní přístrojů. Uživatel je neustále informován o stavu přístrojů prostřednictvím dobře čitelného ukazatele stavu a plovoucího kontaktu dálkového hlášení. Se zkušebním přístrojem CHECKMASTER 2 lze provést opakované zkoušky ochranných přístrojů rychle a snadno. Svodiče Typ 1 jsou zkoušeny a certifikovány jako Typ 2 (kombinovaný svodič).


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít