Na všechny tiskové zprávy

Nové vedení společnosti Phoenix Contact E-Mobility, Schieder-Schwalenberg

04.02.2019

Michael Heinemann a Ralf Döhre řídí společnost E-Mobility GmbH  

Michael Heinemann a Ralf Döhre řídí společnost E-Mobility GmbH

Na začátku roku převzal pan Michael Heinemann a pan Ralf Döhre vedení společnosti Phoenix Contact E-Mobility GmbH.

Michael Heinemann je generálním ředitelem a předsedou představenstva, Ralf Döhre je provozním ředitelem společnosti, která má sídlo v Schieder-Schwalenbergu.

Do konce roku 2018 vedl pan Heinemann pět let z pozice předsedy představenstva dceřinou společnost Phoenix Contact Power Supplies se sídlem v Paderbornu. Svou kariéru zahájil ve společnosti Phoenix Contact v roce 1992 a v roce 2012 přešel z vedení produktového marketingu pro napájení do představenstva tehdejší dceřiné společnosti APtronic AG v Bad Sassendorfu, která se v roce 2014 sloučila s obchodní jednotkou Power Supplies v Paderbornu.

Ralf Döhre pracuje v koncernu Phoenix Contact od roku 2007. Od roku 2009 byl v oboru Device Connectors zodpovědný za mezinárodní výrobu v Číně, Indii a USA. Pan Ralf Döhre je od roku 2013 členem vedení společnosti E-Mobility GmbH. Jako ekonomický ředitel a produktový manažer velkou měrou přispěl k rozvoji společnosti.

Dosavadní jednatel společnosti E-Mobility GmbH pan Oliver K. Stöckl opustí koncem února z rodinných důvodů koncern Phoenix Contact a zahájí novou činnost na jihu Německa.

Společnost Phoenix Contact Power Systems GmbH v Paderbornu nyní vede předseda představenstva pan Georg Beretitsch, který je ve vedení této společnosti od roku 2015. Ve společnosti Phoenix Contact pracuje od roku 1994 a v rámci odpovědnosti za řízení jakosti a výrobu převzal koordinaci nové lokality Bad Pyrmont i celopodnikové sítě výroby elektroniky.

„Máme radost, že jsme vedoucí pozice obsadili dlouholetými odborníky z našich vlastních řad, s nimiž nás pojí úspěšná a důvěrná spolupráce," uvedl generální ředitel Frank Stührenberg z mateřské společnosti v Blombergu.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít