Na všechny tiskové zprávy

Jednoduché plánování stanic V/V

20.02.2019

Software Project+  

Projekční nástroj pro V/V stanice Axioline F a Inline

Plánovací software Project+ ve verzi 3 je nyní k dispozici ke stažení. Princip softwaru: Bez hlubokých znalostí systému lze sestavit V/V stanice rodiny produktů Axioline F a Inline.

Software nabízí výběr možných scénářů připojení na základě typů automatizačních signálů, které odpovídají vámi vybrané připojované periferii. Na základě tohoto výběru Project+ určí optimální kombinaci přístrojů pro všechny požadované scénáře připojení. Software přitom optimalizuje výběr z různých aspektů, jako je cena, šířka stanice a počet účastníků. Není nutná znalost specifických pravidel navrhování.

Po každém zadání nebo změně typu signálu software zvolí odpovídající V/V produkt pro vaši V/V stanici. Výsledek se vám ihned graficky zobrazí v hlavním okně programu. Jakmile dokončíte konfiguraci vaší V/V stanice, obdržíte po technické stránce správnou V/V stanici s odpovídajícím seznamem součástí včetně podrobného popisu výrobků.

Pokud chcete svou V/V stanici označit nebo stanici s dalšími komponenty pro montážní lištu navrhnout jako kompletní svorkovnici, můžete svůj navržený výsledek z programu Project+ exportovat do plánovacího a označovacího softwaru PROJECT COMPLETE od společnosti Phoenix Contact.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít