Na všechny tiskové zprávy

Rám montáže konektorů pro prefabrikované kontaktní vložky

06.09.2017

Rám montáže konektorů  

Rám montáže konektorů pro prefabrikované kontaktní vložky

Pomocí nového rámu montáže kontektorů HC CIF od společnosti Phoenix Contact namontujete snadno a bezpečně své prefabrikované kontaktní vložky přímo na nosnou lištu v rozváděči.

Uspoříte tak celé roviny propojování. Vhodné nosné lišty jsou NS 35 a NS 7,5. Rámy z robustního vysoce kvalitního plastu jsou stabilní, mimořádně lehké a lze do nich namontovat také plastová pouzdra konektorů konstrukční řady B HEAVYCON EVO. Pro všechny konstrukční velikosti existuje jeden základní díl, který můžete snadno nastavit na požadovanou konstrukční velikost. To snižuje rozmanitost variant. Aretace mezi základním a nosným prvkem se provádí pomocí západek. Otevřený kabelový prostor na základním rámu zjednodušuje montáž vložek. Na šikmém přívodu kabelu nosného prvku je možné pomocí kabelových spon připevnit přípojná vedení a odlehčit profil.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít