Na všechny tiskové zprávy

Jednoduché a přesné měření výkonu

11.04.2018

Nový modul měření výkonu Axioline F  

Nový modul měření výkonu Axioline F

Zaznamenejte přesné údaje o energii a výkonu s V/V systémem Axioline F. Nový modul měření výkonu AXL F PM EF 1F s okamžitou platností rozšiřuje portfolio řady Axioline F.

Pro snadné uvedení do provozu jsou standardní parametry pro zaznamenávání údajů o energii a výkonu již přednastaveny. V případě potřeby lze tyto parametry změnit pomocí objektů PDI. V řadě aplikací lze bez převodníku přímo připojit napětí do 400 V / 690 V, fázové proudy a proudy nulovým vodičem do hodnoty 5 A. Pokud to nebude stačit, lze rozsah měření rozšířit externími měniči. Z naměřených hodnot se mimo jiné stanovuje činný, jalový a zdánlivý výkon a energie. Navíc jsou k dispozici S0 impulsy. Díky stanovení vyšších harmonických (THD) lze analyzovat kvalitu sítě. Zdroje rušení tak lze snadno nalézt. Koncepce pouzdra Axioline F ve spojení s bezpečným elektrickým odpojením umožňuje instalaci modulu měření výkonu bez dodatečných opatření na izolaci sousedních V/V modulů. V/V systém podporuje všechny rozšířené síťové protokoly na bázi Ethernetu a je rychlý, robustní a jeho instalace je jednoduchá.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít