Na všechny tiskové zprávy

Individuální konfigurace řešení rozvodných bloků push-in

20.04.2018

Webový konfigurátor PTFIX  

Produkty s požadovanými vlastnostmi lze vytvářet jednoduše z hlediska počtu pólů, způsobu montáže, barvy a označení

Systém rozvodu napětí PTFIX je nyní k dispozici také se 4mm² přípojkou Push-in. Bloky kombinujte a sestavujte individuálně.

V závislosti na typu jsou k dispozici se šesti, 12 a 18 přípojkami v jedenácti individuálních barevných variantách. Kromě klasické montáže na nosnou lištu na NS15 a NS35 získáte také přírubový adaptér pro přímou montáž a varianty pro univerzální montáž lepením. Novinkou jsou rovněž galvanicky oddělené bloky 2,5 mm², jejichž kombinováním dosáhnete vysokého stupně individualizace. Tyto prvky se dvěma póly představují nejmenší možnou jednotku. Lze je kombinovat navzájem a se všemi ostatními typy bloků téhož jmenovitého průřezu. Pomocí nového webového konfigurátoru PTFIX můžete vytvářet produkty s požadovanými vlastnostmi jednoduše z hlediska počtu pólů, způsobu montáže, barvy a označení. Konfigurace podporuje jednoduchý proces objednávání prostřednictvím integrovaného připojení k e-shopu společnosti Phoenix Contact.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít