Na všechny tiskové zprávy

Novinka v přepěťové ochraně – výkonný a šetrný

15.09.2016

Přepěťová ochrana s technologií Safe Energie Control  

Obzvláště výkonná a dlouhodobá: přepěťová ochrana s technologií SEC

Ochrana před bleskem a přepěťová ochrana pro napájení je nyní obzvláště výkonná a dlouhodobá. Umožnila to nová technologie Safe Energy Control (SEC) s jednosměrným jiskřištěm od společnosti Phoenix Contact.

Všechny ochranné přístroje nové rodiny produktů byly vyvinuty zcela nově a jsou založeny na technologii SEC. Jádrem svodiče blesku Typ 1 je jiskřiště, které bezpečně zabraňuje následným síťovým proudům. Zatímco během procesu svodu byly v dosavadních ochranných přístrojích pojistky zařízení často aktivovány, s technologií SEC je toto již minulostí. Přístroje disponují extrémní životností a pracují šetrně a nepozorovaně pro chráněné zařízení. I svodiče přepětí Typ 2 a Typ 3 jsou konstruovány pro vysoký výkon a funkční bezpečnost. Zejména kompaktní provedení a obecná vyměnitelnost svodičů usnadňují instalaci, manipulaci a údržbu.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít