Na všechny tiskové zprávy

Od klasické automatizace k digitalizaci techniky budov

09.03.2017

Ecosystem Emalytics založený na IoT  

Ecosystem Emalytics založený na IoT

Rušivou změnu v automatizační technice již není díky digitalizaci možné udržet. Industrie 4.0 a internet věcí to názorně ukazují.

Standardizované protokoly a rozhraní techniky budov se stávají stále důležitějším nástrojem úspory nákladů oboru. V budoucnu již bude komunikace založená na IP neodmyslitelná. Pro automatizaci budov vyvíjí proto společnost Phoenix Contact Ecosystem Emalytics založený na IoT, který techniku řízení budov spojuje se správou energie a službami Business Intelligence v jedno řešení. Moderní chytrá zařízení s podporou IP i přístroje, senzory a aktory konvenční techniky budov jsou přímo integrovány do úrovně správy IoT. Bez ohledu na zdroj informace jsou data k dispozici jako informační objekt, aby bylo možné s jejich pomocí optimalizovat procesy techniky budov. Pomocí Ecosystem jsou realizovány individuálně přizpůsobené projekty aplikací infrastruktury budov (HKL) v souladu s potřebami přes aktivní správu energie až po připojení inteligentních konceptů nabíjení a ukládání elektromobility. Nabídku doplňuje kompletní produktové portfolio a modulární kombinace spínacích zařízení od společnosti Phoenix Contact.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít