Na všechny tiskové zprávy

Plánovací a označovací software

20.04.2018

Plánovací a označovací software PROJECT complete  

Se softwarem PROJECT complete od návrhu až po hotovou svorkovnici

S plánovacím a označovacím softwarem PROJECT od firmy Phoenix Contact obdržíte kompletní technologickou podporu od plánování až po dodávku hotové svorkovnice.

Využijte intuitivní uživatelské rozhraní s inteligentními funkcemi, jako jsou automatické opravy, rychlé označování nebo 3D vizualizace projektů pro automatizaci Vašich pracovních kroků a ušetřete spoustu času při plánování projektu.

Plánovací software má optimalizované rozhraní pro všechna běžná softwarová řešení CAE. Kliknutím myší software přenese data ze schématu elektrického zapojení a automaticky vytvoří odpovídající svorkovnici. Objednávejte kompletní projekty přímo a nekomplikovaně on-line. Software přenáší požadovaná data do Vaší osobní sekce na domovské stránce společnosti Phoenix Contact. Obratem obdržíte svou individuální cenovou kalkulaci i informace o dostupnosti produktů. Odešlete svou objednávku okamžitě. Výkonný označovací nástroj softwaru PROJECT complete podporuje všechny výstupní zařízení a značkovací materiály od společnosti Phoenix Contact. Rychle a bez námahy vytvářejte své individuální tiskové soubory s využitím širokého výběru šablon, symbolů a formátování.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít