Na všechny tiskové zprávy

Předem osazené pro maximální nároky

09.03.2017

Rozváděcí boxy 19 pro vlákna OM2 a OM4  

Připravené k okamžitému spojení: předem osazené 19" rozváděcí boxy pro vlákna OM2 a OM4

Phoenix Contact nyní nabízí nové 19" rozváděcí boxy pro datovou kabeláž rozváděčů nebo počítačových center založenou na světlovodných vláknech.

Rozváděcí boxy pro třídy vláken OM2 a OM4 nabízí zásuvku s čelním vytažením s připojením 12 nebo 24 LC-duplex. Optické pigtaily vedené do rozváděcích kazet jsou jednotlivě barevně kódované pro usnadnění přiřazení k čelním připojením. Individuální měřicí protokoly vykazují přenosovou ztrátu a činitele zpětného útlumu každého pigtailu, takže předmontované boxy z robustního ocelového plechu lze použít pro okamžité spojení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít