Na všechny tiskové zprávy

Spojení pro jakékoli rozměry

28.11.2018

Robustní board-to-board konektory řady FINEPITCH 0.8  

Robustní board-to-board konektory řady FINEPITCH 0.8

Společnost Phoenix Contact představuje novou produktovou řadu robustních board-to-board konektorů. V okamžiku uvedení na trh bude řada FINEPITCH zahrnovat stíněné konektory s roztečí 0,8 mm a nestíněné verze s roztečí 1,27 mm.

Nově vyvinutá produktová řada nabízí univerzální řešení propojení více desek plošných spojů uvnitř přístroje. Díky vodorovným a svislým pružinovým a nožovým lištám můžete desky plošných spojů uvnitř přístroje uspořádat mezi patry, koplanárně nebo ortogonálně. Obě rodiny produktů zahrnují 12- až 80pólové verze pro proudy do 1,4 A a napětí do 500 V AC. Rodina produktů FINEPITCH 0.8 se stíněním kvůli zajištění EMC je zvláště vhodná pro bezporuchový vysokorychlostní přenos dat až do rychlosti 16 Gbit/s. Oboustranné kontakty kontaktového systému ScaleX zajišťují dlouhodobé stabilní elektromechanické spojení i při namáhání, jakým jsou nárazy nebo vibrace. Princip současně dovoluje značnou toleranci v případě konektorů, které jsou z důvodu montáže umístěny odchylně. Tvar izolačního pouzdra rovněž spolehlivě zabraňuje nesprávnému zasunutí konektorů do sebe. Osazené pružinové lišty IDC rodiny produktů FINEPITCH 1,27 jsou na přání dostupné s plochými kabely v individuálních délkách a umožňují tak okamžité použití v přístroji.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Další informace

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít