Na všechny tiskové zprávy

Individuální zákaznické těžké konektory konfigurujte a objednávejte online

01.10.2018

Sestavení těžkého konektoru pomocí online konfigurátoru  

Online konfigurátor HEAVYCON

Produktový program HEAVYCON od společnosti Phoenix Contact nabízí nesčetné možnosti kombinací. Takto vás nyní při sestavování podpoří nový uživatelsky přívětivý online konfigurátor HEAVYCON.

Podle požadavků kladených na těžké konektory navrhne pouze vhodné komponenty pro vámi vybrané součásti, jako jsou pouzdra, modulární kontaktní vložky nebo kontaktní vložky s pevnými póly a kabelové šroubení.

Váš individuální konektor nakonfigurujte rychle pomocí intuitivního uživatelského rozhraní s jednoduchými filtrovacími nabídkami, funkcí drag-and-drop a s obrázky produktů v 2D a 3D. Konfigurace se zobrazuje v 3D v reálném čase. Vybraná 2D a 3D data můžete jednoduše stáhnout a importovat do CAD programu pro další plánování. Po dokončení vašeho řešení jej hned uložte do nákupního košíku a proveďte objednávku zadáním několika údajů. Konfigurační soubor je uložen pomocí ID řešení. Takto můžete váš výběr kdykoliv opět vyvolat.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít