Na všechny tiskové zprávy

Nové napěťové varianty pro spolehlivé napájení

20.11.2017

Napájecí zdroje TRIO POWER  

Nové napěťové varianty robustního napájecího zdroje TRIO POWER

Zásobujte s novými napěťovými variantami rodiny napájecích zdrojů TRIO POWER své spotřebiče spolehlivě i za náročných podmínek okolí.

K novým variantám patří vždy dva 12V a 48V přístroje s výstupním proudem 5 a 10 A, které se hodí zejména pro aplikace v telekomunikaci a konstrukci strojů. Jako jejich předchůdci jsou elektrické a mechanicky velmi robustní. Napájení TRIO POWER nabízí dynamický boost, který spolehlivě spouští se 150 procenty jmenovitého proudu na pět sekund i těžké zátěže. Robustní design s vysokou elektrickou pevností a odolností proti otřesům a vibracím, vysoké hodnoty MTBF s více než milionem hodin a aktivní dohled funkce s DC OK-LED a plovoucím reléovým kontaktem zajišťují bezpečné napájení všech připojených spotřebičů. Propojení s přípojkou Push-in bez použití nástrojů šetří čas při instalaci. Ušetřete díky úzkému provedení s šířkou od 35 do 68 mm místo v rozváděči. Široký teplotní rozsah od -25 °C do +70 °C zajišťuje vysokou flexibilitu použití. Velký rozsah vstupního napětí od 85 do 264 V AC i rozsáhlý balík schválení umožňují navíc celosvětové použití.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít