Na všechny tiskové zprávy

Společnost Phoenix Contact E-Mobility byla úspěšně certifikována podle IATF 16949

12.02.2018

Žena stojí u nabíjecí stanice a nabíjí elektromobil  

Jsme spolehlivým partnerem automobilového průmyslu a nabízíme inovativní produkty pro nabíjení elektromobilů

Společnost Phoenix Contact E-Mobility GmbH je kompetenčním centrem pro komponenty a řešení elektromobility v rámci koncernu Phoenix Contact.

Naše portfolio zahrnuje nabíjecí zásuvné systémy a řídicí jednotky nabíjení pro stejnosměrné a střídavé nabíjení elektromobilů. V kombinaci se správným softwarem realizujeme také vaši individuální a výkonnou nabíjecí infrastrukturu.

Pro rozhraní procesu nabíjení na straně vozidla nabízíme takzvané nabíjecí šachty elektromobilů, které se osazují přímo do vozidla. Spolupráce s výrobci automobilů klade mimořádně přísné požadavky na pracovní procesy, kvalitu výrobků a organizační strukturu. V automobilovém průmyslu byla zavedena certifikace IATF 16949:2016, aby tyto požadavky byly plněny jednotně a globálně. Nedílnou součástí této normy je certifikace systému řízení jakosti podle normy ISO 9001:2015. Nedávno jsme úspěšně zvládli certifikaci na obě normy a splňujeme tak náročné požadavky automobilového průmyslu.

Příslušné dokumenty si můžete stáhnout v pravém sloupci.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít