Na všechny tiskové zprávy

Firmware pro bezpečnostní příslušenství s novými funkcemi

09.03.2017

Bezpečnostní příslušenství mGuard  

Bezpečnostní příslušenství mGuard nyní s novým firmwarem

Nový firmware 8.4 pro bezpečnostní zařízení mGuard od společnosti Phoenix Contact rozšiřuje rozsah funkcí přístrojů mimo jiné o Modbus-TCP-Inspector a DNS-Name-Based-Firewalling.

S funkcí Modbus-TCP-Inspector, Deep-Packet-Inspection pro Modbus/TCP je možné vysoce přesně zajistit spojení, která využívají tento široce rozšířený průmyslový protokol. Přístupová práva lze nyní udělit nejen na úrovni IP adres a portů, ale i pro funkční kódy a registry využívané v protokolu Modbus. Tak lze například stanovit, kteří účastníci Modbus smí hodnoty jen číst nebo i zapisovat. Navíc je možné definovat přístupová práva přesně pro daný registr. Pomocí DNS-Name-Based-Firewalling je možné definovat přístupová práva firewallu nejen ve vztahu k IP adresám, ale i názvům DNS. Pro možnosti použití s často se měnícími IP adresami to usnadňuje konfigurace. Nová verze firmwaru mGuard 8.4 je připravena ke stažení v oblasti Download produktových stran mGuard.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít