Na všechny tiskové zprávy

Rychlé spojení a bezpečné napájení

02.05.2018

Propojovací panel Ethernet  

Propojovací panel Ethernet

Osm nových přístrojů s montáží na nosnou lištu od společnosti Phoenix Contact nabízí různé možnosti připojení.

Propojovací panely Ethernet Vám umožňují snadné a rychlé spojení mezi polní kabeláží a kabeláží rozvaděče. Osm nových přístrojů s montáží na nosnou lištu od společnosti Phoenix Contact nabízí různé možnosti připojení. V zakrytém prostoru pro připojení zjednodušují připojovací techniky IDC, push-in nebo šroubové připojení instalaci polního kabelu.

Stínění kabelu lze připojit bez použití nástroje se současným odlehčením tahového napětí. Tím se při instalaci ušetří čas. Volitelná přepěťová ochrana chrání připojené koncové přístroje, a zvyšuje tak dostupnost systému. S dodatečným hlídáním proudu stínění je k dispozici užitečná diagnostika. Existující proudy stínění, způsobené různými potenciály nebo elektromagnetickou slučitelností, jsou zobrazeny pomocí LED. Problémy v instalaci jsou tak ihned odhaleny bez potřeby náročného měření.

Program doplňuje dvanáct injektorů typu Power-over-Ethernet, jimiž lze pomocí jednoho společného kabelu napájet a zajišťovat datovou komunikaci pro vzdálené účastníky Ethernetu jako jsou kamery. Ve variantách těchto dvanácti přístrojů je poprvé použita instalační technika a ochranné funkce propojovacích panelů. Kromě těchto nových technologií jsou přístroje k dispozici s výkonem až do 60 Watt a s galvanicky odděleným napájecím zdrojem.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít