Na všechny tiskové zprávy

Nožové rozpojitelné svornice s barevnou oddělovací pákou

18.08.2016

Nožová rozpojitelná svornice  

Šroubové svornice s oddělovací pákou

Rozpoznejte rychle pomocí nožových rozpojitelných svornic od společnosti Phoenix Contact poruchy a proveďte revizní práce ve stavu bez napětí.

Nové svornice UT…-MTL se šroubovým připojením mají oddělovací páku, kterou můžete ovládat bez nářadí. Tím pohodlně odpojíte proudové obvody. Oddělovací páka se v tomto případě zaaretuje v koncových pozicích. Nadále je dělicí místo barevně odlišeno, takže ho můžete jednoznačně identifikovat. Oddělovací páka je k dispozici v barevných variantách oranžová, bílá a červená. Pro pohodlné měření jsou k dispozici produktové varianty se šrouby zkušební zásuvky. Tak můžete před nebo za dělicí místo jednoduše zapojit měřicí přístroj. S dvojitým prostorem pro funkční prvek rozvedete jednoduše pomocí zásuvných můstků potenciály. Nové nožové rozpojitelné svornice UT…-MTL se hodí pro vodiče do 10 mm². Jednotné systémové příslušenství CLIPLINE complete se využívá i u těchto svornic a vaše náklady na logistiku se tím sníží.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít