Na všechny tiskové zprávy

Úspěšné zkoušky DSL směrovačů a modemů od společnosti Phoenix Contact

14.03.2018

Směrovače a modemy obstály ve zkušebním středisku společnosti Telekom  

Dálková údržba prostřednictvím přípojky All IP společnosti Deutsche Telekom

Převod analogových telefonních linek společnosti Deutsche Telekom probíhá na plný plyn. Cílem je dokončit tento přechod na novou digitální IP technologii ještě v tomto roce.

Zákazníci mohou přitom přejít na tarify All-IP společnosti Telekom a přidružené technologie DSL.

Analogová přípojka PSTN (Public Switched Telephone Network) zůstane nadále v nabídce. Prostřednictvím speciálních karet POTS proběhne v ústředně přechod na IP komunikaci. Stávající analogová přenosová technologie ke koncovému zařízení přitom zůstane zachována. Společnost Telekom nazývá tento automatizovaný proces „migrace na technologii založenou na IP“. Nové přípojky nesou označení „MSAN POTS“, což znamená „Multi Service Access Note Plain Old Telefone Services“ a jedná se o speciální služby v síti společnosti Telekom.

Zákazníci, kteří doposud provozovali služby např. domovního a výtahového tísňové volání, elektronických zabezpečovacích systémů, vzdálených odečtů měřičů nebo aplikací pro dálkovou údržbu prostřednictvím analogového připojení, tak mohou činit i nadále. Jen hardware pro připojení k odpovídající přípojce ALL IP nebo MSAN POTS musí splňovat požadavky na změněnou komunikaci IP. Přístroje od firmy Phoenix Contact tuto vlastnost úspěšně prokázaly v laboratoři společnosti Telekom.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít