Na všechny tiskové zprávy

Těžké konektory pro venkovní aplikace

15.09.2016

Outdoorové pouzdro HEAVYCON ADVANCE  

S těsněním odolným vůči UV a speciální práškové vrstvě obzvláště vhodné pro venkovní použití

Využijte těžké konektory HEAVYCON ADVANCE od společnosti Phoenix Contact pro obzvláště vysoké požadavky v agresivním prostředí, např. v železničním nebo chemickém průmyslu a v offshore zařízeních.

Nová outdoorová pouzdra sestávají z hliníkového tlakového odlitku odolného vůči korozi a mořské vodě. Černá prášková vrstva poskytuje dodatečnou ochranu vůči korozi. Jinak obvyklé montážní kryty nejsou u HEAVYCON ADVANCE zapotřebí. Vznikají tak velmi kompaktní rozhraní s velmi malými konstrukčními výškami. Nabízí optimální prostor pro kabeláž a šetří náklady na montáž a materiál. Outdoorová pouzdra jsou k dispozici v konstrukčních velikostech B6, B10, B16 a B24 ve vysokém a nízkém provedení. Vitonové těsnění odolné vůči UV přímo přiléhá na montážní plochu. HEAVYCON ADVANCE Outdoor dosahuje krytí IP68/IP69K. Díky šroubovému zámku je vaše rozhraní bezpečně uzavřeno a nepovolané osoby ho, na rozdíl od třmenového uzamčení, nemohou otevřít.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Další informace

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít