PHOENIX FEINBAU GmbH & Co. KG

PHOENIX FEINBAU GmbH Co. KG v Lüdenscheidu

Kompetence ve výrobě

Výroba a technologický vývoj pro skupinu Phoenix Contact.

Phoenix Feinbau GmbH & Co. KG je závod na zpracování kovů se sídlem v Lüdenscheidu. Jako člen skupiny Phoenix Contact sdružuje podnik kompetence v oblastech výroba nářadí, výroba výsekových dílů, povrchová technika a montáž s výrobou litím vstřikem.

Vývoj na vysoké úrovni

Dr. Jens Heidenreich, jednatel společnosti Phoenix Feinbau GmbH Co. KG

Dr. Jens Heidenreich

„Phoenix Feinbau představuje se svými technologickými kompetencemi kompletní řetězec tvorby hodnoty v procesu výroby svornic od společnosti Phoenix Contact. Spolu s oddělením vývoje na vysoké úrovni a managementem pro inovaci přispíváme k úspěchu firemní skupiny po celém světě“, říká dr. Jens Heidenreich, od roku 2013 jednatel společnosti Phoenix Feinbau a od roku 2005 činný ve firemní skupině.

Více než 70 let trvající know-how

Moderní výroba u společnosti Phoenix Feinbau GmbH Co. KG

Moderní výroba

Společnost, která byla založena v roce 1939, nejprve jako Noelle & Berg, má více než 70leté zkušenosti v oblasti zpracování kovů. V roce 1955 se Noelle & Berg stává Phoenix Feinbau a tím pevnou součástí skupiny Phoenix Contact.

Více než 700 spolupracovnic a spolupracovníků dnes vyrábí výsekové a ohýbané díly a plastové součásti pro výrobu elektrotechnických komponent a produkty pro firemní skupinu. Produkty se používají v elektroprůmyslu, elektronice a subdodavatelském automobilovém průmyslu. Vedle jednotlivých kovových dílů se vyrábějí kompletní moduly.

Vlastní výroba plastů litím vstřikem a vysoce automatizovaná montáž rozšiřují výkonnové portfolio až k výrobci prodeje schopných hotových výrobků.

Zajištění budoucnosti díky vzdělání

Vzdělávání u společnosti Phoenix Feinbau

Ve školicí dílně

Od rok 1947 se v sídle Lüdenscheidu vzdělávají mladí lidé v různých profesích. V současné době zahrnují tyto obory: mechanik/mechanička nástrojů, produktový designer/ka, průmyslový mechanik/mechanička, elektrotechnika/elektrotechnička, mechatronik/mechatronička, natěrač/ka povrchů a ekonom/ka.

Kromě toho nabízí firma i duální studijní obory v oblasti plastové techniky, mechatroniky a konstrukce stojů. Ročně začíná kolem deseti mladých lidí svoji profesní kariéru u společnosti Phoenix Feinbau.

Firemní kultura a další vzdělávání

Firemní kultura a další vzdělávání

Společně dosáhnout cílů

Velmi dobré firemní klima a silná podpora a napojení spolupracovníků a spolupracovnic patří mezi silné stránky společnosti Phoenix Feinbau. Firma investuje do dalšího odborného a kvalifikovaného vzdělávání zaměstnanců pro zajištění optimálních předpokladů pro práci.

Bezpečnost a dobrá pohoda jsou na pracovišti nezbytné. V souladu s heslem „Bezpečně k úspěchu“ dbají vedoucí a odborně vyškolení pracovníci v oblasti bezpečnosti práce běžně na mnoho detailů pro zajištění bezpečného pracovního prostředí.

Spolupráce s místním fitness studiem umožňuje spolupracovníkům a spolupracovnicím individuální trénink v kurzech a na přístrojích. Phoenix Feinbau pravidelně organizuje ve firmě dny zdraví. Společná účast velkých skupin na firemních bězích odráží firemní kulturu.

PHOENIX FEINBAU
GmbH & Co. KG

+49 23 51/43 06 0

Gustavstraße 3
D-58511 Lüdenscheid

Servis

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít