PHOENIX CONTACT Software GmbH

PHOENIX CONTACT Software GmbH

Technicky dokonalá řešení

Centrum kompetencí pro průmyslový software.

Společnost Phoenix Contact Software GmbH vyvíjí softwarovou technologii pro použití v automatizační technice. Již více než 30 let nachází naši experti inovativní řešení pro nové definování možností průmyslové produkce. V produktech pro automatizaci od společnosti Phoenix Contact dokazují naše technologie denně svoji kvalitu.

Naše základní technologie IEC 61131 Control, IEC 61508 Safety a PROFINET se úspěšně používají po celém světě. Denně dokazují naše produkty v nesčetných automatizačních systémů svoji kvalitu a spolehlivost. 

Spektrum aplikací zahrnuje téměř všechny průmyslové obory. Zkušenosti a odborné znalosti z nás činí spolehlivého partnera, kterému můžete důvěřovat.

Spojená kompetence v oblasti softwaru

Pracovníci vývoje softwaru ve společnosti Phoenix Contact Software GmbH  

Společně vyvíjíme jedinečná řešení pro automatizaci

Společnost KW-Software byla založena v roce 1982 v Lemgu a od roku 2001 je součástí skupiny Phoenix Contact. Od roku 2015 společnost vystupuje jako Phoenix Contact Software a je součástí obchodního oddělení Control Systems (technologie ovládacího řízení). Jednateli jsou Andreas Orzelski a Detlev Kuschke.

Software je stále více rozhodujícím kritériem na trhu. Phoenix Contact shrnuje proto svoji kompetenci týkající se softwaru pro dlouhodobé tvoření portfolia technologie ovládacího řízení a průmyslových řešení.

Jak vás podpoříme

Uvidíte, jak můžete efektivně řídit svoje zařízení s automatizačním softwarem od společnosti Phoenix Contact.

Efektivní řídicí jednotka vašeho zařízení s automatizačním softwarem

Vyvíjíte rychlé řídicí jednotky nebo modulární spínací přístroje, efektivní stroje nebo vysoce produktivní zařízení. Znáte požadavky svého oboru a svými produkty a řešeními vytváříte nová měřítka.

S našimi softwarovými technologiemi máte vhodný nástroj pro efektivní automatizaci. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro jednotlivé komponenty nebo kompletní řešení: s námi máte partnera, který svůj výkon přizpůsobí vašim speciálním nárokům.

Naše know-how prochází celým výrobním procesem od fáze plánování přes programování až po zajištění kvality. Proto můžeme rychle a cíleně reagovat na vaše individuální požadavky a realizovat je v efektivní softwarová řešení.

Spustit video

Technologie na míru

Společnost Phoenix Contact Software GmbH vám kompetentně poradí při řešení vašeho softwaru  

Kompetentní poradenství pro vaše softwarové řešení

Profitujte z našich dlouholetých zkušeností při vývoji softwaru. Osvědčená standardní řešení a základní technologie je možné ihned použít. Naší zvláštní silnou stránkou je tvorba a další vývoj jedinečných řešení automatizace.

Vaše a naše kompetence se doplňují. Podpořte nás – společně děláme vaše jedinečné řešení ještě úspěšnějším.

Softwarová platforma pro Industrie 4.0

Společnost Phoenix Contact Sofware GmbH vyvíjí inteligentní software pro výrobu budoucnosti  

Inteligentní software jako základ pro Industrie 4.0

Industrie 4.0 reprezentuje inteligentní síťové propojení obchodních procesů, strojů, produktů, komponent a strojů. 

Společnost Phoenix Contact Software nabízí vše, co pro to potřebujete – škálovatelnou softwarovou platformu pro Industrie  4.0 s řídicími komponentami v reálném čase a síťovými rozhraními a integrovanou bezpečností.

Software PHOENIX CONTACT po celém světě

Podniky se softwarem Phoenix Contact  

Podniky se softwarem Phoenix Contact

Naši zákazníci po celém světě realizují trendy automatizace. Očekávají včasná a osvědčená řešení, prvotřídní servis a podporu. Proto jsou naši pracovníci tam, kde vznikají nové výzvy pro automatizační techniku.

Vedle našich firemních centrál v Lemgo (Německo) je software Phoenix Contact prezentován i v Ann Arboru (USA), Šanghaji (Čína) a Tokiu (Japonsko).

Naši pracovníci mluví vaším jazykem a rozumí vašemu trhu. Jsou s vámi při vývoji nových trendů a požadavků.


Další informace

PHOENIX CONTACT
Software GmbH

+49 52 61/93 73-0

Langenbruch 6
D-32657 Lemgo

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít