Zpět na přehled

Partneři a organizace

Spolky a sdružení

Spolky, sdružení a uživatelské organizace podporují komunikaci a výměnu mezi různými stupni tvorby hodnot. Jako zástupci zájmů různých uživatelských skupin formulují všeobecné požadavky na automatizační techniku budoucnosti.

Ve zvláštní roli partnera standardizace a certifikace zajišťují spolky a sdružení zpřístupnění trhu, nové technologické trendy a koncepty jednotnou a interoperabilní formou.

Společnost Phoenix Contact Software GmbH tyto procesy spoluutváří. Angažujeme se v předních organizacích automatizační techniky.

Silní partneři pro váš úspěch

Pro úspěch moderních řešení automatizace je rozhodující optimální kombinace různých hardwarových a softwarových komponentů. Přáli bychom si, abyste mohli rychle a efektivně vyvíjet i tehdy, když doplňujete platformu technologiemi a komponenty jiných výrobců.

Proto při tvorbě a dalším vývoji jedinečných řešení automatizace úzce spolupracujeme s jinými předními poskytovateli technologií, výrobci automatizace, specialisty a poskytovateli služeb.


Zpět na přehled
Další informace
  • Partneři a organizace

PHOENIX CONTACT
Software GmbH

+49 52 61/93 73-0

Langenbruch 6
D-32657 Lemgo

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít