PHOENIX CONTACT HMI-IPC Technology GmbH

PHOENIX CONTACT HMI-IPC Technology GmbH

Řešení střižená na míru

Centrum kompetence pro ovládání a dohled

Společnost Phoenix Contact HMI-IPC Technology GmbH vyvíjí a vyrábí otevřené systémy k ovládání a dohledu pro automatizaci v konstrukci strojů a zařízení. Už více než čtyřicet let soustřeďujeme v našem působišti ve Filderstadtu u Stuttgartu všechny klíčové kompetence pro řetěz tvorby hodnot – od vývoje přes zajištění kvality až po výrobu. Tak vznikají vysoce účinná ovládací zařízení pro standardní aplikace a specifická řešení přizpůsobená individuálním potřebám našich zákazníků.

Kvalita jako výsledek tradice

Výroba společnosti Phoenix Contact HMI-IPC GmbH  

Moderní výroba ve vlastním podniku

Společnost SÜTRON electronic GmbH 1968  byla založena jako podnik vyvíjející technologii ovládacího řízení a vyvinula se co do kvality v lídra pro řešení HMI. Již v roce 2001 získala na tomto podniku podíl skupina Phoenix Contact.

V roce 2008 se stala společnost SÜTRON electronic GmbH stoprocentní dceřinou společností. Od roku 2016 působí firma na trhu pod vedením ředitele společnosti Thorstena Behra jako Phoenix Contact HMI-IPC Technology GmbH a jako specialista na ovládání a dohled je důležitým centrem kompetence skupiny Phoenix Contact.

Vývoj zaměřený na zákazníka, moderní výroba a zajištění kvality ve vlastním podniku zaručují produkty, které splňují nejvyšší nároky na přesnost a robustnost. Naše ovládací systémy jsou koncipovány tak, že se dají integrovat do každé úrovně výroby, automatizace a podniku. Vyznačují se kvalitou, výkonem a rozšiřitelností a lze je připojit téměř ke každému systému ovládání na globálním trhu.

Individuální řešení pro mnoho oborů

Rozsáhlé portfolio dotykových panelů  

Dotykové panely pro vnitřní a venkovní použití

Klíčoví technici z nejrůznějších oborů hledají řešení pro definovanou interakci mezi člověkem a strojem. S našim portfoliem tlačítkových a dotykových panelů, mobilními ovládacími přístroji a k nim náležejícími aplikačními softwary pokrýváme již nyní mnoho poptávek. Pokud v naší nabídce nenajdete vhodné řešení, vyvineme ho pro vás na míru.

Nabízíme automatizační řešení pro celou řadu oborů a aplikací, např. konstrukce strojů a zařízení, automatizace procesů a budov, technologie v potravinářství a pro loďařský průmysl. V souladu s požadavky každého oboru disponují naše produkty požadovanými certifikáty a registracemi.

Otevřeni všem požadavkům

Thorsten Behr, ředitel společnosti  

Ředitel společnosti Thorsten Behr

„Naše ovládací přístroje jsou stále tak individuální jako naši zákazníci. Rozhodující je specifická oblast aplikace a podmínky okolí. Ty analyzujeme a zjišťujeme informace, obzvláště když jde do extrému,“ popisuje ředitel společnosti Thorsten Behr produktovou strategii společnosti Phoenix Contact HMI-IPC Technology GmbH.

Je displej vhodný pro sluneční světlo? Je povrch pouzder odolný vůči chemikáliím? Je přístroj vhodný pro velmi vysoké nebo velmi nízké teploty? Funguje i při vysoké vlhkosti? Odpovídá vysokému krytí do IP69K? Je odolný vůči nárazu? Splňuje nejvyšší nároky na hygienu? Thorsten Behr: „Takové a podobné otázky si klademe každý den. A nalézáme odpovědi. Vyzkoušejte si nás.“

Filozofie a podniková kultura

Pracovní prostředí u společnosti Phoenix Contact  

Kvalitní produkty vznikají v dobrém pracovním prostředí

Jako původně inženýrský středně veliký podnik se vyznačujeme inovativním a kreativním firemním prostředím. Náš tým složený z mladých i zkušených kolegů pracuje s nadšením na vývoji perspektivních řešení v oblasti rozhraní člověk – stroj.

Důvěra, otevřenost, férovost, vzájemný respekt a intenzivní komunikace mezi spolupracovníky jsou důležitou součástí naší podnikové kultury. Člověk je u nás na prvním místě. To ukazujeme investicemi a opatřeními, které přispívají k bezpečnému a zdravému pracovnímu prostředí.

PHOENIX CONTACT
HMI-IPC Technology GmbH

+49 (0) 0711 / 770 98-0

Kurze Straße 29
70794 Filderstadt, Germany

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít