Eduline TCC

Eduline TCC

Učení ve vzdělávacím centru

Centrum odborné způsobilosti (Technology Competence Center) sdružuje kompetence v oblasti vzdělávání.

Vaše výhody

  • Maximální potenciál díky sdružování všech didaktických řešení vzdělávání
  • Efektivní rozvoj know-how a předávání znalostí s podporou optimálních rámcových podmínek výuky
  • Podpora digitalizace v oblasti vzdělávání a odborné přípravy s pomocí nejnovějších průmyslových učebních pomůcek
  • Lepší konkurenceschopnost: speciální nabídky školení na téma digitalizace
Studijní atmosféra v Eduline TCC  

Studijní atmosféra v Eduline TCC

Centrum odborné způsobilosti Eduline využívá veškerá vzdělávací řešení nabídky učebních pomůcek Eduline. Toto výukové prostředí nabízí možnost seznámit se s nejmodernějšími průmyslovými technologiemi v praxi a aplikovat je ve své každodenní práci. Je nezbytné pokračovat v odborné přípravě kvalifikovaných pracovníků s cílem udržet si konkurenceschopnost v éře digitalizace a globalizace. Centra odborné způsobilosti jsou spojovacím prvkem pro kvalifikaci průmyslových technologií: na regionální, národní a mezinárodní úrovni. V závislosti na požadavcích s vámi vypracujeme zásadní specifická témata.

I v tomto případě budou podrobnosti projednány společně se vzdělávací institucí, která zašle poptávku. Výukový přístup založený na Eduline podporuje interdisciplinární, nezávislou projektovou činnost a výuku učňů.

Zapojení učebních pomůcek Eduline do klasického kvalifikačního procesu má za následek povýšení vyškoleného kvalifikovaného pracovníka na skutečného „průmyslového profesionála“. V optimálním případě nebude vyžadovat žádné další zdlouhavé zapracování do nových technologií, ale lze jej využít přímo v provozu.

Široká škála podporovaných průmyslových odvětví společnosti Phoenix Contact umožňuje zaměřit příslušné učební pomůcky Eduline na požadovaný obor. Výukovou koncepci centra odborné způsobilosti Eduline lze snadno doplnit vyučováním měkkých dovedností nebo manažerských technik.

Zaujali jsme vás?

Zajímají Vás produkty série Eduline TCC? Tak nás kontaktujte. Rádi s vámi probereme konkrétní požadavky a na jejich základě navrhneme řešení.

Produkty – Eduline TCC

Kliknutím na odkaz níže zobrazíte všechny produkty série Eduline TCC.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít