Eduline system

Eduline system

Výuka v systému

Oborová školení oborníků.

Vaše výhody

  • Vynikající základ pro cílené zvyšování kvalifikace vlastních i externích odborníků
  • Praktická výuka s pomocí moderních technologií a komponent, které jsou používány v průmyslu
  • Intenzivní konfrontace s technologickými funkcemi specifickými pro daný průmysl
  • Zajištění konkurenční výhody využíváním vyškolených profesionálů
Vzorová systémová aplikace Eduline  

Vzorová systémová aplikace Eduline

Průmysl 4.0 neustále staví společnosti a jejich odborníky před nové technologické výzvy.

Eduline system je speciálně navržen pro výuku praktikantů a profesionálů. Odborníci si cíleně zvyšují svou kvalifikaci v technologiích, které jsou specifické pro daný obor. To je zajištěno praktickým využitím současných průmyslových technologií. Eduline system zajišťuje vzdělání pro specifické oborové průmyslové technologie tak, aby se stávající i budoucí odborník mohl co nejrychleji ujmout provozních úkolů v oboru, které podléhají změnám. Eduline system navíc podporuje praktikanty a studenty při rozhodování o možné specializaci a poskytuje přehled o rozmanitosti systémových technologií z daného oboru.

Na pozadí komplexnosti stávajících možností prohloubení specializace ve vzdělávání a studiu lze odbornou orientaci výrazně zjednodušit výběrem systému Eduline. Učební pomůcky získáte v jednotném modulárním designu Eduline se standardizovanými rozhraními. Zajišťují bezpečné uvedení do provozu a bezproblémové skloubení se systémem Eduline modular.

Zaujali jsme vás?

Zajímají Vás produkty série Eduline system? Tak nás kontaktujte. Rádi s vámi probereme konkrétní požadavky a na jejich základě navrhneme řešení.

Produkty – Eduline system

Kliknutím na odkaz níže zobrazíte všechny produkty série Eduline system.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít