Eduline combination

Eduline combination

Kompozitní výuka

Mezioborová výuka základních a systémových technologií.

Vaše výhody

  • Podpora interdisciplinární výuky
  • Prostorově efektivní kombinace různých profesí
  • Ideální systém učebních pomůcek pro výuku základních a systémových technologií
  • Kombinované učební pomůcky pro Eduline modular a Eduline system, stejně jako další učební pomůcky
Mobilní učební pomůcky v oblasti vzdělávání  

Mobilní učební pomůcky v oblasti vzdělávání

Eduline combination je interdisciplinární systém učebních pomůcek od společnosti Eduline. Umožňuje kombinovat učební pomůcky Eduline modular a Eduline system spolu s dalšími učebními pomůckami se stejným nebo mezioborovým zaměřením.

Vedle školení základních a systémových technologií v oblasti elektrotechniky a automatizace s pomocí Eduline lze na skříni Mobil Multi Rack navíc demonstrovat klasickou problematiku elektroinstalační i elektropneumatické technologie. Kombinace různých oborů a technologií zajišťuje vyšší interdisciplinární transparentnost při hledání možných řešení.

Možnost prostorově efektivní kombinace podporuje základní kompetence pro Průmysl 4.0 (profesionální, metodické, sociální a osobní). Eduline combination je předstupněm pro demonstrování reálného průmyslového procesu.

Zaujali jsme vás?

Zajímají Vás produkty série Eduline combination? Tak nás kontaktujte. Rádi s vámi probereme konkrétní požadavky a na jejich základě navrhneme řešení.

Produkty – Eduline combination

Kliknutím na odkaz níže zobrazíte všechny produkty série Eduline combination.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít