Propojovací optický kabel - FL SM PATCH 5,0 ST-ST - 2901838

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel break-out, skleněné vlákno Singlemode 9/125 µm (OS2, Low Water Peak Fiber), zástrčka: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), krytí IP20, pro pokládání uvnitř kabelových kanálů nebo rozváděčů, délka: 5 m

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Vaše výhody

  • Propojovací kabel Singlemode pro pokládku v interiéru
  • Ideálně se hodí pro použití v rozvodných zařízeních a pro připojení koncových zařízení
  • 2,8 mm jednotlivých prvků z bezhalogenového a samozhášivého materiálu

Obchodní data

Objednací klíč 2901838
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 411 (C-2-2017)
GTIN 4046356634113
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,092 kg
Číslo celní sazby 85447000
Země původu CZ (Česká republika)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít