Inline svorka funkce - IB IL SSI - 2836340

Polohovací svorka Inline, bez příslušenství, 1 vstup poskytovatele absolutní hodnoty, 4 digitální vstupy 24 V DC, 4 digitální výstupy 24 V DC, 500 mA, technika připojení 3 vodiči

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Svornicemi Inline pro snímače absolutní a přírůstkové hodnoty se dá bez problémů řídit pohon polohování.
Svornice IB IL SSI je konstruována pro připojení snímačů absolutní hodnoty (snímání za jednu otáčku nebo za několik otáček) Svornice IB IL INC umožňuje vyhodnocení snímačů přírůstkové hodnoty (symetrické nebo asymetrické snímače). Obě svornice dodávají napájecí napětí 5 V DC a 24 V DC pro připojení snímače a jsou vybaveny vždy 4 digitálními vstupy 24 V DC a 4 digitálními výstupy 24 V DC, 500 mA.
Digitální vstupy slouží k připojení spínačů koncové polohy a spínačů referenční nastavené polohy, zatímco digitální výstupy jsou určeny pro zadání směru a rychlosti pojezdu.
Konfigurace a zadávání parametrů svorek se provádí přes sběrnici INTERBUS. Pak je možné v řídícím programu zadat požadované hodnoty polohy. Pokud to aplikace umožňuje, lze nastavené hodnoty polohy také individuálně uložit do paměti, po jejich vyvolání pak modul řídí samočinné najíždění do této polohy. Konstrukční skupina přitom zajišťuje dozor pojezdu a vysílá stavová hlášení do řídicího systému. Při chybě dojde k okamžitému zastavení pohonu.
Svornice INTERBUS Inline lze označovat použitím výklopných popisovacích polí. Pole jsou osazena zásuvnými štítky s možností individuálního popisu podle aplikace. K označování kontaktních míst svornic je kromě toho k dispozici osvědčený označovací profil ZBFM-6...

Obchodní data

Objednací klíč 2836340
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 95 (AX-2007)
GTIN 4017918160807
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,130 kg
Číslo celní sazby 85389091

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít