Software - EC AR CAB SW TOOL - 2819545

Software pro uvedení do provozu a diagnostiku pro servozesilovač Inline IB IL EC AR 48/10A, včetně kabelu pro připojení k rozhraní RS-232 počítače.

Cena:

Save money: Best price starts from {0} pieces!

Přehled

Technické údaje

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Za pomocí softwaru pro uvádění do provozu a diagnostiku lze servozesilovač Inline IB IL EC AR 48/10A uvést do provozu již bez připojení ke sběrnici a před realizací řídicího programu stroje nebo zařízení pomocí sériového rozhraní (autonomní konstrukce).
Servozesilovač Inline se programuje pomocí skriptovacího jazyka, který poskytuje různé příkazy ke čtení a zápisu všech parametrů. K vyhodnocení a další optimalizaci nastavených (regulačních) parametrů disponuje software funkcí osciloskopu, jehož pomocí lze v reálném čase zaznamenávat a po provedení skriptu graficky znázornit časový průběh až hodnot 4 parametrů. Přitom lze záznam řídit standardními funkcemi digitálního osciloskopu, jako například časový bod spouštěče, prodleva spouštěče, perioda snímače nebo počet zaznamenávaných bodů (vzorky). Na základě průběhu křivek může být následně analyzována řídicí chování regulátoru a případně je možné zjistit stávající oscilaci regulačního obvodu. Za pomoci získaných zjištění se regulační parametry přizpůsobují tak dlouho, dokud nebude nastaven požadovaný regulační průběh.
Alternativně k funkci osciloskopu si může uživatel zobrazit až 16 libovolně volitelných parametrů v tabulkové podobě. Interval aktualizace hodnot parametrů lze přitom nastavovat ve stupních mezi 1 s a 60 s.
Takto zjištěné parametry mohou být následně ukládány do souboru na připojeném PC za účelem zálohování dat a později mohou být v případě potřeby ze souboru opět načteny do přístroje.

Obchodní data

Objednací klíč 2819545
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 240 (C-8-2013)
GTIN 4046356043847
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,000 g
Číslo celní sazby 85444290

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

HIGHLIGHTS 2021

Creative solutions for a smart world

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback